Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

 
Reply to this topicStart new topic
> Дзе знайсьці Sentinel з агнямётам?
Яраслаў
post Воскресенье, 7-oe Августа 2005, 15:55
Сообщение #1


Guardsman
Group Icon
Приключенец



Мне як заўсёды шанцуе з падборам мінек у армію. Мала, што патрэбных жаўнераў (салдат) у Беларусі не знойдзеш, дык яшчэ й з тэхнікай бяда.

Патрэбна мне Sentinel з агнямётам. Але вось бяда - не знайшоў аніводнага!

Патлумачу: звычайна ў краме "Мост" ды ў Інтэрнэт-крамах магчыма знайсьці тры разнастайнасьці гэтай машынкі:

Imperial Guard Sentinel: The box contains a single model armed with a multi-laser.
Imperial Guard Cadian Sentinel Variant: The box contains a single model with autocannon and multi-laser weapon options The set also comes with the extra armour vehicle upgrade.
Steel Legion Sentinel: The Steel Legion Sentinel comes with a lascannon, Searchlight, improved comms and armoured crew compartment. The box contains a single Steel Legion Sentinel model.

Як бачыце, аніводнага ўзгадваньня на агнямёт. sad.gif

З іншага боку, не вядома ў якіх "левых" крамах сустракаецца некая нездаровая з'ява: Catachan sentinel squadron (3 машынкі за 50 эўра ў адной скрынцы).
http://www.netshop.nl/shop/games/nl/dept_89.html
http://www.dash2you.com/acatalog/Products_...d_Box_Sets.html

Ёсць варыянт узяць якога-небудзь звычайнага Сэнцінэля ды "апдэйтнуць" яго Catachan Sentinel Crew Sprue. Але зноў бяда - ні Мост, ні Алегрыс такія рэчы ня возіць, а калі заказваць за мяжой - дастаўка будзе разоў у 5 даражэй за саму пласьцінку. sad.gif

Але я таксам чуў чутку, што ў скрынцы са звычайным Imperial Guard Sentinel
user posted image
ЁСЦЬ літнік з агнямётам (з катаханскімі "апдэйтамі")!


Дык вось пытаньне: Калі хто браў такую скрынку, ці быў там гэты літнік з агнямётам?
User is offlinePM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 посетитель читает эту тему (1 гость и 0 скрытых пользователей)
0 пользователей:

 



-
uptime
Текстовая версия Сейчас: Пн 13 Май 2024 09:31